خرید vpn

4 نکته مهم در خصوص خرید vpn اندروید ؟

قبل از توضیح در خصوص خرید vpn اندروید ، باید گفت که چه بخواهیم و چه نخواهیم اکثریت کاربران موبایل در ایران از گوشی های اندروید استفاده می کنند و این موضوع در شرایط فیلترینگ کشور باعث شده است که ارائه خدمات به این کاربران نیز متنوع تر از کاربران آیفون باشد، به همین دلیل به هنگام خرید فیلترشکن برای گوشی های اندروید انتخاب زیادی پیش روی این کاربران قرار دارد. که بخشی از این انتخاب ها می تواند کاربران اندروید را به دلیل سوء استفاده در ارائه خدمات به درد سر اندازد.

1- نکته اول در خصوص خرید vpn اندروید ؟

همانطور که می دانید فیلترشکن ها همواره در قالب اپلیکیشن قابل استفاده هستند که در این خصوص باید به چند نکته اشاره کرد 1- این که اپلیکیشن ارائه شده توسط سایت های و مراجع ارائه خدمات فیلترشکن، قابل اجراء با نسخه ی اندروید گوشی شما باشد. 2- اپلیکیشن به هنگام ثبت نام درخواست دسترسی به بخش های مختلف گوشی شما را از جمله گالری ، کانتکت ها و … را درخواست نکند. 3- اپلیکیشن کم حجم و سبک باشد.

2- نکته دوم در خصوص خرید vpn اندروید ؟

موضوع دوم و البته مهم در خصوص خرید فیلترشکن برای گوشی های اندروید بعد از توجه به امن بودن اپلیکیشن ، این است که امکان تغییر ip از یک کشور به کشور دیگر را به سادگی و با یک کلیک برای کاربر ممکن سازد. چرا که اگر اپلیکیشن از یک ip استفاده کند امکان بلاک شدن و یا فیلتر شدن آن ip غیر ممکن نبوده و این lوضوع باعث می شود تا جایگزینی ip توسط ارائه دهنده ی سیستم فیلترشکن زمانی زیادی طول بکشد که همین امر کاربران را کلافه خواهد کرد.

3- نکته سوم در خصوص خرید vpn اندروید ؟

نکته سوم و البته مهم دیگر در خصوص خرید vpn اندروید این است که سرویس دهنده خدمات فیلترشکن دارای پشتیبانی آنلاین 24 ساعته و امکان بازگشت وجه داشته باشد. چرا که به هر دلیلی شاید پلن خریداری شده شما بنا بر تبلیغات و شرایط ارائه بسته های ماهیانه و سالیانه آن خدماتی ضعیف و غیر قابل استفاده ای داشته باشد که در چنین شرایطی کاربر بتواند وجه پرداختی خود را دریافت کند. موضوعی که اکثر ارائه دهندگان خدمات فروش vpn از آن طفره می روند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *