خرید vpn

اگر خرید VPN موبایل برای شما الزامی است، پس به این 3 نکته توجه کنید ؟

اگر خرید VPN موبایل برای شما ضرورت دارد، به همان اندازه چند صد برابر آن نیز می توان شما را به دردسر بیندازد اگر از مرجع معتبر و قابل اعتمادش خرید نکنید، پس اگر مجبور به خرید فیلترشکن هستیم باید همه‌ی ما باید به این نکات توجه کنیم؟

1- هنگام اتصال به وای‌فای دیگران از VPN موبایل استفاده کنید؟

سرویس WIFI جدای از آن که همواره با استقبال فوری مواجه می‌شود، اما ممکن است تله هم باشد و به لحظه اتصال شما به آن اطلاعات شخصی شما در معرض سرقت قرار بگیرد. بنابراین برای افزایش امنیت سایبری خود، اگر مجبور به استفاده از آن نیستید، بهتر است از خیر آن بگذرید، مگر آنکه از VPN استفاده کنید.

بنابراین اگر خرید VPN موبایل را از مرجعی معتبر همانند pirozvpn انجام داده باشید ، با خیالی راحت به هنگام استفاده از WIFI عمومی می توانید به وبگردی خود ادامه دهید. چرا که به توجه به پروتکل های به کار رفته در VPN میسرها را برای دسترسی خرابکاران حوزه وب مسدود خواهد کرد.

2- بعد از خرید VPN موبایل ، به‌روزرسانی برنامه‌ها و تلفن همراه خود را انجام دهید؟

همیشه به‌روزرسانی‌های اپلیکیشن ها فقط برای دریافت ویژگی‌های جدید انجام نمی‌شوند، بلکه بیشتر رفع باگ های امنیتی هم شامل می‌شود. بنابراین برای افزایش امنیت سایبری لازم هست که در اولین فرصت بروزرسانی های اپلیکیشن های گوشی خود را انجام دهید.

البته با توجه به فیلتر بودن گوگل پلی و اپستور حتما موقع بروزرسانی ها از روشن بودن VPN خود مطمئن باشید.

3- اگر خرید VPN موبایل انجام داده اید، از رمزهای عبور قوی و ابزار مدیریت گذرواژه استفاده کنید ؟

استفاده از رمزهای عبور قوی ، برای محافظت از اطلاعات گوشی خود در برابر هکرها سایبری، کاری ضروری است و پیشنهاد می‌شود با استفاده از رمز عبورهای قوی برای هر حساب ، قدمی فراتر بردارید. بنابراین اگر از VPN استفاده می کنید حتما این موضوع را مد نظر قرار دهید . بخصوص زمانی که شما از فیلترشکن رایگان استفاده می کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *