خرید vpn

به این 2 دلیل از سایت های نامعتبر خرید فیلترشکن انجام ندهید ؟

قبل از توضیح در خصوص خطرات خرید فیلترشکن از سایت های نامعتبر باید گفت که محدودیت های اینترنت در کشور سبب شده تا بسیاری از کسب و کارهای که بخشی از تبلیغات و فروش خود را در فضای مجازی انجام می دهند، با مشکل مواجه شده و امکان دسترسی به بسیاری از آن ها وجود نداشته باشد. اینجاست که در لحضات حساس افراد یا از فیلترشکن رایگان استفاده کمی کنند و یا این که  از سایت های نامعتبر اقدام به خرید فیلترشکن می کنند.

نه به خرید خرید فیلترشکن از سایت های نامعتبر

در چنین شرایطی بسیاری از کاربران اینترنت، با انجام این امر خطرات و ریسک هایی را می پذیرند که همیشه دردسرساز و چالش برانگیز بوده و خرید فیلترشکن از سایت های نامعتبر همیشه امنیت کاربران در فضای مجازی و حفظ حریم خصوصی داده ها و اطلاعات خصوصی و حیاتی آن را به خطر انداخته است.

به همین علت استفاده و خرید فیلترشکن از هر وبسایت و اپلیکیشنی برای رفع محدودیت های اینترنتی به کاربران توصیه نشده و حتی در صورتی که مجاب به استفاده از آن ها شدید، باید فعالیت های خود را محدود کرده و حدالامکان با استفاده از آن وارد حساب های کاربری حساس، همچون ایمیل، گوگل، پی پال و… نشوید.

1- با خرید فیلترشکن بد افزار روی گوشی ما نصب خواهد شد

طبق تحقیقات کارشناسان در سال 2023 در خصوص معایب و مزایای استفاده از فیلترشکن های رایگان و پولی نامعتبر و نا امن نزدیک به 30 درصد از این سرویس ها بعضا حامل ویروس و بد افزار بودند و سیستم کاربر را جهت سرقت اطلاعات شخصی و استفاده های دیگر آلوده کرده است.

2- خرید فیلترشکن نامعتبر باعت هک و لو رفتن داده های کاربران می شود

معمولا اکثر VPN های بی نام و نشان، امکان رمزنگاری داده های کاربران را ندارند و همین موضوع می تواند اطلاعات شما را به صورت متن ساده در محیط اینترنت انتقال دهد. به همین سادگی سازندگان این فیلترشکن ها می توان اطلاعات کاربران را بدست آورده و از آن ها سوء استفاده کنند.

البته خرید فیلترشکن از سایت های معتبری همانند pirozvpn نیز امکان رمزنگاری داده ها را به کاربران ارائه می دهند که باعث می شود تا امنیت ارتباط آن ها افزایش پیدا کرده و البته امکان دریافت اطلاعات برای هکرها وجود نداشته باشد.

بنابراین همیشه سعی کنید که از سایت های معتبری همانند پیروز وی پی ان اقدام به خرید فیلترشکن کنید 

چرا که اپلیکیشن های آن در مرجع معتبر گوگل پلی و اپستور قابل دانلود است

همین حالا اپلیکیشن پیروز رو نصب کن

۳ روز فیلترشکن رایگان استفاده کن 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *